Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

aktywny.blog – witaj w nowym miejscu!

Chyba powinienem powiedzieć nareszcie!

Zaczynanie bloga bez własnej domeny nie było dobrym pomysłem, chociaż wtedy jeszcze nie wiedziałem do końca o czym chcę pisać, więc ciężko mi było znaleźć jakąś dobrą nazwę. Miało więc być szeroko o życiu osoby z pozarządówki – a wyszło trochę poradnikowo, trochę o nowych technologiach, dużo o wolontariacie a nawet przewinęły się wątki działań strażniczych.

Po ponad 1,5 roku pisania doszedłem do wniosku, że właściwie nie ma się co ograniczać – jeśli chcę coś napisać, a potem ktoś to czyta, to znaczy, że jest dobrze. Piszę o różnych aktywnościach – i niech tak zostanie. Niech to będzie aktywny.blog.

Tematyka się nie zmieni, stare artykuły są ciągle dostępne, stare linki przekierowują na nowe miejsce – czyli w sumie zostaje trochę po staremu, ale duże zmiany dopiero nadchodzą.

Na pewno zmieni się wygląd bloga – ciągle szukam takiego, z którego byłbym zadowolony – minimalistycznego, estetycznego i dobrego dla urządzeń mobilnych. Wejdą też nieinwazyjne reklamy, które, miejmy nadzieję, odciążą mój budżet przeznaczony na utrzymanie bloga i pozwolą na jego szerszą promocję. No i skoro mam już swoją nazwę, to może dorobię się też jakiegoś znośnego logo.

Tymczasem zapraszam Cię do rozejrzenia się po blogu. Nowe artykuły już się piszą.

 

PS. Bloga cały czas hostuję na linuxpl.com – jeśli szukasz dobrego miejsca dla swojego bloga lub strony www swojej organizacji, to polecam Ci to miejsce.

CC BY-NC-SA 4.0 aktywny.blog – witaj w nowym miejscu! by Karol Krzyczkowski is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: