Naciśnij “Enter” aby skoczyć do treści

CSRowe BINGO konferencyjne

Na każdej konferencji na temat CSR powtarzają się pewne zwroty lub zdarzenia. Dlatego zapraszam do refleksji nad używanym przez nas, CSRowców i CSRówki językiem, nad utartymi schematami naszych konferencji i do gry w CSRowe Bingo konferencyjne.

Jak grać?

Przed konferencją wydrukuj arkusze CSRowego BINGO konferencyjnego dla siebie i znajomych uczestników. Drukuj je pojedynczo. Nie zapomnij odświeżać strony przed każdym wydrukiem – arkusze Bingo generują się automatycznie i przetasowują opisy, żeby każdy miał szansę na wygraną, a zabawa była ciekawsza.

Za każdym razem, kiedy nastąpi to, co jest napisane na którymś polu lub padnie opisane w nim stwierdzenie, skreśl to pole. Osoba, która uzbiera 5 skreślonych pól w rzędzie, kolumnie lub na ukos wygrywa, o ile w trakcie konferencji po skreśleniu ostatniego, piątego pola, wstanie i powie głośno „Bingo!”

Nagrody za grę w CSRowe Bingo konferencyjne ustalcie przed konferencją. Uwaga – na konferencji mogą znajdować się też inne grupy grające w Bingo – niech was to nie zmyli!

Gra w CSRowe Bingo konferencyjne powstała z okazji Prima Aprilisu 2018 z inicjatywy aktywny.blog. Proszę nie brać tego na poważnie 😉

 

Generuj arkusz bingo

 

CC BY-NC-SA 4.0 CSRowe BINGO konferencyjne by Karol Krzyczkowski is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial-ShareAlike 4.0 International License.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

%d bloggers like this: